Reference - ukázka realizovaných obchodů

Investice do činžovních domů

Zprostředkování investice do činžovních domů. Vyhledání investičních příležitostí pro klienty – koupě činžovních domů se zajímavým výnosem. 

Malá vodní elektrárna - Šumava -Teplá Vltava

Zprostředkovali jsme prodej malé vodní elektrárny s instalovaným výkonem 130 kW na Šumavě na Teplé Vltavě včetně přináležejících pozemků o celkové výměře 0,62 ha.  

Prodej nebytového prostoru, Praha Holešovice

Zprostředkování prodeje nebytového prostoru před rekonstrukcí. Zajištění právních podmínek ke změně užívání stavby a získání stavebního povolení na rekonstrukci pro budoucího investora. 

Pozemek pro fotovoltaickou elektrárnu -Benešovsko

Zajištění prezentace nabídky a právního servisu v souvislosti s prodejem pozemku včetně všech povolovacích dokumentů na výstavbu fotovoltaické elektrárny. 

Prodej vily, Praha 4 Braník, Zelený pruh

Zprostředkování prodeje činžovní vily z 40. let umístěné na nárožní parcele v lokalitě Zelený Pruh pražského Braníka s impozatními výhledy z horního podlaží na Prahu a vltavské údolí. 

Prodej vily Praha 6 Břevnov

Zprostředkovali jsme prodej stylové vily na pražském Břevnově v atraktivní lokalitě vilové zástavby pod Ladronkou s výhledem na Břevnovský kláštěr 

Prodej zemědělské půdy Bernardov

Zprostředkování prodeje pozemků - zemědělské půdy o výměře 5 hektarů na rozmezí Středočeského a Pardubického kraje. 

Prodej domu, Praha - východ, Kamenice

Zprostředkování prodeje rodinného domu v atraktivní rezidenční lokalitě v obci Kamenice. Zánovní zděný dům s velkoryse rešenou čtyřpokojovou dispozicí umístěný na menším pozemku v centru obce. 

Prodej vily, Praha 4 - Braník

Zprostředkovali jsme prodej vily usazené v jižním svahu branické stráně, původně koncipované jako bytový dům s osmi byty ve čtyřech podlažích.  

Koupě pozemku 3.700 m2 pro komerční využití, Praha - východ, Sibřina

Vyhledali jsme pozemek pro obchodní záměry našeho klienta umístěný na hranicích hl. m. Prahy. Zajistili jsme rozdělení pozemku a vznik nové parcely o požadované výměře, souhlasná stanoviska pro budoucí záměr a funkční využití pozemku a právní agendu k převodu vlastnictví na našeho klienta.  

1 2 3

 

Proč si nás zvolit

1

Jsme kvalifikovaní, zajišťujeme všechny činnosti potřebné v obchodu s nemovitostmi.

 
2

Vyznáme se v oboru, máme mnohaleté zkušenosti, zrealizovali jsme stovky obchodních případů.

 
3

Víme, že spokojený klient = naše dlouhodobá prosperita. Vážíme si, že se naši klienti na nás opakovaně obracejí.

ADEX REALITY

ADEX REALITY s.r.o. - poskytujeme komplexní služby v oblasti realit. Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, domů, nebytových prostor a pozemků v Praze a Středočeském kraji. V rámci našich služeb rovněž zajišťujeme hypoteční úvěry, znalecké posudky, daňové poradenství a garantujeme svým klientům úplný právní servis partnerskou advokátní kanceláří sídlící v prostorách ADEX REALITY v Praze 10 – Vršovicích. Nabízíme kompletní realitní a právní servis na jednom místě.

Zájemcům vyhledáváme nemovitosti „na míru“ dle jejich požadavků a vhodné investiční příležitosti na trhu nemovitostí.

Jsme samostatná realitní kancelář, působící třináct let na trhu s odpovědností za svou vlastní obchodní značku. Vyznáme se v oboru, řešíme obchodní případy v celé souvislosti, vyřešit problematické případy nás baví. Spokojený klient je naší nejcennější hodnotou, díky níž máme šanci být dlouhodobě úspěšní.