Nabízím k prodeji

Chcete prodat Váš byt, dům nebo jinou nemovitost bez starostí? Nabízíme Vám naše služby a profesionální přístup vyplývající z mnohaletých zkušeností. Neváhejte nás kontaktovat pomocí formuláře nebo telefonicky.

Máte zájem prodat svoji nemovitost, ale nechcete ji dávat do nabídky realitní kanceláře a platit provizi? Přesto budeme rádi, dáte-li nám o své nemovitosti vědět. Můžete ji tak prodat námi doporučenému klientovi bez inzerce na realitních serverech a placení provize.

Mohu nabídnout

Typ:

Cena:

Kontaktní informace

captcha image

* povinné položky

Proč si nás zvolit

1

Jsme kvalifikovaní, zajišťujeme všechny činnosti potřebné v obchodu s nemovitostmi.

 
2

Vyznáme se v oboru, máme mnohaleté zkušenosti, zrealizovali jsme stovky obchodních případů.

 
3

Víme, že spokojený klient = naše dlouhodobá prosperita. Vážíme si, že se naši klienti na nás opakovaně obracejí.

ADEX REALITY

ADEX REALITY s.r.o. - poskytujeme komplexní služby v oblasti realit. Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, domů, nebytových prostor a pozemků v Praze a Středočeském kraji. V rámci našich služeb rovněž zajišťujeme hypoteční úvěry, znalecké posudky, daňové poradenství a garantujeme svým klientům úplný právní servis partnerskou advokátní kanceláří sídlící v prostorách ADEX REALITY v Praze 10 – Vršovicích. Nabízíme kompletní realitní a právní servis na jednom místě.

Zájemcům vyhledáváme nemovitosti „na míru“ dle jejich požadavků a vhodné investiční příležitosti na trhu nemovitostí.

Jsme samostatná realitní kancelář, působící třináct let na trhu s odpovědností za svou vlastní obchodní značku. Vyznáme se v oboru, řešíme obchodní případy v celé souvislosti, vyřešit problematické případy nás baví. Spokojený klient je naší nejcennější hodnotou, díky níž máme šanci být dlouhodobě úspěšní.