Reference - ukázka realizovaných obchodů

Prodej vily, Chrudim

Zajištění prodeje prvorepublikové vily v atraktivní lokalitě Chrudimi v blízkosti centrálního náměstí 

Prodej vily, Praha - východ, Jevany

Zprostředkování prodeje klasické prvorepublikové vily s rozlehlým lesním pozemkem s výhledem na Jevanské rybníky a Voděradské bučiny  

Prodej činžovního domu, Litvínov

Zprostředkování prodeje kompletně pronajatého činžovního domu v centru Litvínova s nebytovými a bytovými prostory  

Prodej vily, Praha - západ, Štěchovice

Zprostředkování prodeje stylové vilky z první republiky s řadou dochovaných dobových řemeslných prvků. Působivý objekt původně postavený jako letní sídlo poblíž říčky Kocáby.  

Vyhledání investice - nákup bytů, Praha, Vinohrady

Vyhledání investiční příložitosti pro klienta – zprostředkování koupě bytů ve zrekonstruovaném domě v Praze na Vinohradech. Následné zajištění pronájmu bytů. 

Zprostředkování prodeje bytů

Zprostředkovali jsme prodej stovek bytů na celém území Prahy. V osobním a družstevním vlastnictví, různých velikostí, fyzických a právních stavů.  

Zprostředkování pronájmů pro majitele činžovních domů

Dlouhodobě spolupracujeme s majiteli činžovních domů v Praze, kterým zajišťujeme vhodné nájemce bytů a nebytových prostor v jejich domech. Spoluprací s námi získávají majitelé výhodu stabilního servisu a rychlého zajištění nového nájemce po skončení předcházejícího nájemního vztahu.  

Prodej památkově chráněného objektu - Brandýs nad Labem

Zprostředkovali jsme prodej nemovité kulturní památky - tzv. kostelnického domku z majetku místní římskokatolické farnosti. Vyjednali jsme s Národním památkovým ústavem možný rozsah rekonstrukce objektu, vybrali pro klienta zájemce s nejvýhodnější nabídkou a zajistili kompletní agendu spojenou s prodejem nemovitosti.  

Zprostředkování pronájmu bytu

Každoročně zprostředkujeme desítky pronájmů jednotlivých bytů v lokalitě Prahy. Máme trvalé vazby s vlastníky bytů, kterým opakovaně poskytujeme kvalitní servis a zajišťujeme obsazenost jejich bytů.  

Prodej pozemku Praha - východ, Čestlice

Zprostředkování prodeje pozemku k zástavbě rodinných domů včetně zajištění dělení pozemku a podmínek k připojení inženýrských sítí a přístupu na veřejnou komunikaci. 

1 2 3

 

Proč si nás zvolit

1

Jsme kvalifikovaní, zajišťujeme všechny činnosti potřebné v obchodu s nemovitostmi.

 
2

Vyznáme se v oboru, máme mnohaleté zkušenosti, zrealizovali jsme stovky obchodních případů.

 
3

Víme, že spokojený klient = naše dlouhodobá prosperita. Vážíme si, že se naši klienti na nás opakovaně obracejí.

ADEX REALITY

ADEX REALITY s.r.o. - poskytujeme komplexní služby v oblasti realit. Zajišťujeme prodej a pronájem bytů, domů, nebytových prostor a pozemků v Praze a Středočeském kraji. V rámci našich služeb rovněž zajišťujeme hypoteční úvěry, znalecké posudky, daňové poradenství a garantujeme svým klientům úplný právní servis partnerskou advokátní kanceláří sídlící v prostorách ADEX REALITY v Praze 10 – Vršovicích. Nabízíme kompletní realitní a právní servis na jednom místě.

Zájemcům vyhledáváme nemovitosti „na míru“ dle jejich požadavků a vhodné investiční příležitosti na trhu nemovitostí.

Jsme samostatná realitní kancelář, působící třináct let na trhu s odpovědností za svou vlastní obchodní značku. Vyznáme se v oboru, řešíme obchodní případy v celé souvislosti, vyřešit problematické případy nás baví. Spokojený klient je naší nejcennější hodnotou, díky níž máme šanci být dlouhodobě úspěšní.